Wstęp wolny. Do zobaczenia!
Zespół Jeżyn to grupa muzyczna z Siedlec działająca od 2024 roku. Połączyła ich wspólna potrzeba grania muzyki reggae i szerzenia jej dalej. Ich muzyka to połączenie luzu, radości i autentycznych emocji które od pierwszych dźwięków porwą Państwa do zabawy. To muzyczna podróż prosto na słoneczną Jamajkę.
Zespół występuje w składzie:
Rafał Bloch- voc,git. Wojciech Wiśniewski- voc, perkusja. Sebastian Sak- bas. Michał Borowski- gitara akustyczna. Łukasz Maciborski- piano, saksofon. Marcin Repczuk- cajon. Justyna Olszewska- chórki. Natalia Kubrak- chórki.