• Siedlczanin osiemnastoletni Maciej Rosołek, debiutujący w Ekstraklasie 19 października 2019 roku w meczu Legii z Lechem zdobył bramkę po 146 sekundach od wejścia na murawę!
    Dotychczas „najszybszy” gol debiutanta w powojennej Polsce należał do Roberta Lewandowskiego. Lewandowski zadebiutował wchodząc w 63 minucie meczu, strzelając bramkę 4 minuty później.

  • Zespół Strzelnic S.K.S.S. Dragon przy ulicy Sokołowskiej w Siedlcach gościł 18 października uczestników zawodów strzeleckich o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce w strzelaniach kulowych.

  • W ubiegły piątek odbył się wyjątkowy koncert, który połączył na scenie dwa zespoły: siedleckich "Chodowiaków" i berdyczowski "Jawor".

  • Prezydent gościł w dniu dzisiejszym dzieci i ich opiekunów z dwóch ukraińskich placówek, które na co dzień współpracują ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym im. M. Grzegorzewskiej w Siedlcach.  

  • Dn. 21.10.2019 r. (poniedziałek) po godz. 8:00 zostanie zamknięta ul. Okrężna i fragment ul. Kraszewskiego od skrzyżowania z ul. Mazurską do skrzyżowania z ul. Monte Cassino.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Galeria - Stypendia naukowe - 20 października 2014

20 października w Sali "Podlasie" odbyła się uroczystość wręczenia tegorocznych stypendiów uczniom siedleckich szkół, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce oraz mają osiągnięcia artystyczne i sportowe. Stypendia I stopnia otrzymało 154 uczniów, a II stopnia 319.

Foto: Dariusz Dybciak

dariusz.dybciak@um.siedlce.pl