• Prezydent gościł w dniu dzisiejszym dzieci i ich opiekunów z dwóch ukraińskich placówek, które na co dzień współpracują ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym im. M. Grzegorzewskiej w Siedlcach.  

  • Dn. 21.10.2019 r. (poniedziałek) po godz. 8:00 zostanie zamknięta ul. Okrężna i fragment ul. Kraszewskiego od skrzyżowania z ul. Mazurską do skrzyżowania z ul. Monte Cassino.

  • 68 nauczycieli odebrało z rąk Prezydenta Miasta Siedlce nagrody za osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 16 października w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Obchody uświetnił spektakl "Nerka" w wykonaniu aktorów Teatru ES.

  • 15 października br. dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach Leszek Rozbicki podpisał umowę z firmą CARSED VOLKSWAGEN – Siedlce dotyczącą prowadzenia praktycznej nauki zawodu dla uczniów z siedleckiego Rolnika.

  • "Mecenas siedleckiego sportu" i "Mecenas siedleckiej kultury" to prestiżowe wyróżnienia przyznawane osobom lub podmiotom gospodarczym za wyjątkową pomoc udzielaną przedsięwzięciom sportowym i rekreacyjnym lub za wyróżniającą się pomoc udzielaną przedsięwzięciom kulturalnym i artystycznym. W tym roku odebrało je jedenaście firm. Od 2011 roku przyznawane są także tytuły „Złotego Mecenasa”.

Galeria - Zawarcie umowy na realizację budynku przy ul. Gospodarczej 10 w Siedlcach

20 maja br. miało miejsce zawarcie umowy z Generalnym Wykonawcą na realizację inwestycji mieszkaniowej - budynku mieszkalnego, wielorodzinnego przy ul. Gospodarczej 10 w Siedlcach. Generalnym Wykonawcą obiektu jest przedsiębiorstwo "CETUS" Sp. z o.o. z siedzibą w Łosicach, w którego imieniu umowę zawierał Pan Wiesław Kot - Prezes Zarządu Spółki. Budynek obejmuje 23 mieszkania, w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej, 12 garaży i lokal użytkowy, wszystko z przeznaczeniem na wynajem. Koszt budowy obiektu - 3.128.746,46 zł brutto. Zasiedlenie budynku planowane jest w majuprzyszłego roku. [21.05.2010]