• Prezydent gościł w dniu dzisiejszym dzieci i ich opiekunów z dwóch ukraińskich placówek, które na co dzień współpracują ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym im. M. Grzegorzewskiej w Siedlcach.  

  • Dn. 21.10.2019 r. (poniedziałek) po godz. 8:00 zostanie zamknięta ul. Okrężna i fragment ul. Kraszewskiego od skrzyżowania z ul. Mazurską do skrzyżowania z ul. Monte Cassino.

  • 68 nauczycieli odebrało z rąk Prezydenta Miasta Siedlce nagrody za osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 16 października w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Obchody uświetnił spektakl "Nerka" w wykonaniu aktorów Teatru ES.

  • 15 października br. dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach Leszek Rozbicki podpisał umowę z firmą CARSED VOLKSWAGEN – Siedlce dotyczącą prowadzenia praktycznej nauki zawodu dla uczniów z siedleckiego Rolnika.

  • "Mecenas siedleckiego sportu" i "Mecenas siedleckiej kultury" to prestiżowe wyróżnienia przyznawane osobom lub podmiotom gospodarczym za wyjątkową pomoc udzielaną przedsięwzięciom sportowym i rekreacyjnym lub za wyróżniającą się pomoc udzielaną przedsięwzięciom kulturalnym i artystycznym. W tym roku odebrało je jedenaście firm. Od 2011 roku przyznawane są także tytuły „Złotego Mecenasa”.

Galeria - Zawarcie umowy na wykonanie kompleksu boisk sportowych "Orlik"

13 maja 2010 roku zawarto umowę na budowę kompleksu boisk sportowych w ramach programu "Moje Boisko-Orlik 2012" przy Zespole Szkół Nr 1, ul. Graniczna 1 w Siedlcach.
Wykonawcą inwestycji jest Konsorcjum Firm: "POLIMEX - MOSTOSTAL" oraz "GRETASPORT" z Dąbrowy Górniczej. Umowę podpisali; w imieniu Miasta Siedlce zastępca Prezydenta - Jarosław Głowacki oraz Prezes Zarządu - Andrzej Kałużny.

Do 25 sierpnia 2010 roku powstanie w pełni oświetlone i ogrodzone boisko piłkarskie z nawierzchnią z trawy syntetycznej oraz boisko wielofunkcyjne do gry w koszykówkę i siatkówkę wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym. Całość zagospodarowanego terenu dopełnią chodniki i droga dojazdowa.

Koszt budowy obiektów - 1.093.000,00 zł brutto.