• Od poniedziałku 15 września najcenniejszy skarb Siedlec czyli obraz Ekstaza św. Franciszka pędzla El Greco będzie prezentowany na Zamku Królewskim w Warszawie. – Cieszymy się, że tym naszym dobrem możemy podzielić się z innymi – mówił podczas inauguracji wystawy ordynariusz Siedlecki ks. Bp Kazimierz Gurda.

  • Kolejny raz zapraszamy do udziału w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu. Imprezy trwają od niedzieli 14 września do 22 września 2014 roku. Hasło tegorocznej imprezy to „Podziel się drogą”.

  • Ponad setka uczestników głównie z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wzięła udział w Rowerowym Rajdzie po Siedlcach i okolicy. Młodzi cykliści wyruszyli spod Pomnika Jana Pawła II, po zwiedzaniu centrum miasta udali się do nowoczesnego Zakładu Oczyszczalni Ścieków.

  • W piękny, słoneczny wrześniowy dzień, w sobotę 13. odbył się II Przedszkolny Rajd Rowerowy. Organizatorem imprezy było Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach.

  • Mamy za sobą kolejną edycję „Gry Miejskiej” organizowanej przez Samorząd Miasta Siedlce, Stowarzyszenie Leniwce.pl, Agencję Rozwoju Miasta, Stowarzyszenie "Strzelec". W niedzielne przedpołudnie 14 września 2014 r. pogoda wyjątkowo sprzyjała uczestnikom. Na mecie - parkingu przy lodowisku miejskim ul. Bolesława Prusa 6 zameldowało się 55 uczestników.

 

Kalendarium wydarzeń

 

Miasta partnerskie

Galeria - Siedlecka Rada Biznesu 30 X 2013