• 26 sierpnia zaczęły się "Dni Siedlec". Na początek dały nam dużo muzyki ludowej i folkloru, muzyki religijnej oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Mamy za sobą 7. Bieg Siedleckiego Jacka. Przed nami kolejny tydzień wystaw, koncertów i atrakcji, których większość zawdzięczamy głównemu sponsorowi, firmie PGE S.A.

  • Zidentyfikowano zagrożenie afrykańskim pomorem świń na obszarze województwa mazowieckiego. Zamieszczamy komunikaty Wojewody Mazowieckiego w tej sprawie.

  • W ostatni weekend wakacyjny wiele się działo w Siedlcach. W piątek po raz 24. wystartował Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny. Na początek wystąpiły zespoły z Rumunii, Hiszpanii i Turcji. A to był tylko początek wydarzeń. W sobotę na terenach zielonych przy amfiteatrze dzieciaki miały swoją Wakacyjną Krainę Zabawy.

  • We wtorek, 30 sierpnia do Siedlec zawita Water Slide, największa mobilna ślizgawka wodna w Polsce. Tej samej nocy, z 30 na 31 sierpnia, od godz. 22:00 we wtorek do godz. 6:00 rano w środę, zapraszamy na Nocne Pływanie w Parku Wodnym.

  • W dniu jutrzejszym, w związku z organizacją imprezy Water Slide zostaną wyznaczone objazdy zamkniętego na cały dzień wiaduktu w ul. Warszawskiej. Zostanie wyłączony z ruchu o godz. 4.00 rano (30 sierpnia) do 2.00 rano 31 sierpnia.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Galeria - Siedlecka Rada Biznesu 30 X 2013