• W ostatni piątek sierpnia po raz czterdziesty czwarty w tej kadencji obradowali Siedleccy Radni. W programie sesji znalazły się uchwały o zmianie godzin płatnego parkowania, przyjęcia planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego, a także przyjęto sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta Siedlce.

  • 28 sierpnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Siedlcach odbyło się uroczyste zakończenie specjalistycznego kursu samoobrony dla kobiet. Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski, prowadzący zajęcia Marcin Lazurek oraz Komendant Miejski Policji w Siedlcach mł. insp. Marek Fałdowski wręczyli Paniom Certyfikaty jego ukończenia.

  • 31 sierpnia Siedlce staną się biegową stolicą regionu. Wszystko za sprawą „V Biegu Siedleckiego Jacka” – imprezy, która już na stałe wpisała się w sportowy krajobraz naszego miasta.

  • Pierwszą, uroczystą Mszę Świętą Polową, w erygowanej właśnie nowej siedleckiej parafii p.w. Świętego Jana Pawła II, koncelebrował 26 sierpnia Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda. Mimo deszczowej aury na placu przy ul. Rakowieckiej zebrało się kilkuset wiernych.

  • "Siedlce to nieocenione miasto jeżeli chodzi o kulturę!" - Waldemar Obłoza w programie PYTANIE NA ŚNIADANIE o Siedlcach i premierze spektaklu "Skąpiec"

 

Kalendarium wydarzeń

 

Miasta partnerskie

Galeria - Siedlecka Rada Biznesu 30 X 2013