• W piątek, 4 września ulicami Siedlec przejedzie kawalkada rolkarzy w ramach I Nightskating Siedlce. Jeśli jeździsz na rolkach, nie możesz tego przegapić! Przejazd rozpocznie się o godz. 20.00, a jego uczestnicy wyruszą z Placu gen. Sikorskiego.

  • Na kibiców siatkówki czeka nie lada gratka. Do Siedlec przyjeżdża brązowy medalista Ligi Mistrzów z 2014 roku, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, zdobywca Pucharu Polski zespół KS Jastrzębski Węgiel S.A., który rozegra w piątek i sobotę dwa spotkania z zespołem KPS Siedlce.

  • Władze samorządowe Siedlec oraz harcerze z Hufca ZHP „Podlasie” uczcili 76. rocznicę wybuchu II wojny światowej składając kwiaty pod obeliskiem na Placu gen. Władysława Sikorskiego.

  • Bardzo uroczyście obchodzono w Siedlcach 35 rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych. W kościele p.w. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika została odprawiona Msza Święta, a na murze siedleckiego Zakładu Karnego odsłonięto okolicznościowy mural.

  • Zawodnicy z Kenii zdominowali siedlecki półmaraton rozgrywany w ramach VI Biegu Siedleckiego Jacka. Wśród panów wygrał Joel Maina Mwangi, z niezłym czasem 1:05:37, a wśród kobiet najlepsza była Stellah Jepngetich Barsosio.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Galeria - Siedlecka Rada Biznesu 30 X 2013