• Jan Paweł II – Patron Rodziny. Pod takim hasłem, 11 października obchodzić będziemy jubileuszowy – XV Dzień Papieski. W tym dniu, tradycyjnie w całej Polsce i poza jej granicami, organizowana będzie zbiórka na program stypendialny prowadzony przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

  • W sobotę, 10 października siedlczanki będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań cytologicznych i mammograficznych. Jest to już kolejna akcja w ramach projektu "Profilaktyka zdrowotna w Siedlcach ratuje życie". Badania będą wykonywane pomiędzy godz. 9.00 a 14.00.

  • Symulacje ataków grup dywersyjnych na wybrane obiekty Siedlec i obrona tych obiektów będzie ćwiczona od 16 do 18 października w trakcie dorocznego Ćwiczenia Obronnego „RATUSZ – 2015”. W działaniach wezmą udział przedstawiciele zakładów pracy, Urzędu Miasta, siedleccy żołnierze oraz pracownicy i funkcjonariusze miejskich i powiatowych służb, straży i inspekcji. Ćwiczenie jest organizowane przy współudziale stowarzyszenia „ObronaNarodowa.pl” oraz organizacji „Strzelec”.

  • Innowacyjność, finanse, współpraca i rozwój, czyli 6. Forum Rozwoju Mazowsza
    7-8 października 2015, PGE Narodowy, Warszawa

  • W związku z wieloma pytaniami, wątpliwościami i przekłamaniami dotyczącymi osiedlania się w naszym mieście uchodźców pragnę poinformować opinię publiczną, że władze samorządowe Miasta Siedlce nie prowadzą i nie mogą prowadzić w tej materii jakichkolwiek działań, ani tym bardziej samodzielnej polityki. Jest to wyłączna kompetencja administracji rządowej, a nie samorządowej, realizowana na szczeblu lokalnym przez służby podległe Wojewodzie Mazowieckiemu.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Galeria - Siedlecka Rada Biznesu 30 X 2013