• „Widzę, rozmawiam, reaguję. O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież” – pod takim hasłem odbyła się 7 grudnia konferencja naukowa, zorganizowana przez Komendę Miejską Policji, IPA Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Siedlce, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Szkołę Podstawową nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach.

  • Z myślą o najbardziej potrzebujących dzieciach z "Domu pod Kasztanami - Domu Dziecka" przy ul. Daszyńskiego, żołnierze 53 batalionu lekkiej piechoty z Siedlec zorganizowali akcję: „Świąteczna Paczka Terytorialsa”. 

  • Tej treści wpis to jedna z ocen, pod zamieszczonym na miejskim profilu społecznościowym facebook, najnowszym filmie promocyjnym o Siedlcach. Po miesiącu publikowania dziesięciominutowy obraz zanotował ponad 19,5 tysiąca wyświetleń i 318 udostępnień.

  • Siedleckie Stowarzyszenie tutajteraz opracowało grę planszową, w której wykreowano Siedlce sprzed blisko 100 lat. Serdecznie zapraszamy całe rodziny 17 grudnia do udziału w turnieju w grze: "Miasteczko. Siedlce w XX-leciu międzywojennym".

  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce 5 stycznia świętować będzie 4. urodziny Parku Wodnego Siedlce. Z tej okazji po raz drugi zorganizowane zostaną Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem Siedlce na fali”.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Galeria - Siedlecka Rada Biznesu 30 X 2013