• Prezydent gościł w dniu dzisiejszym dzieci i ich opiekunów z dwóch ukraińskich placówek, które na co dzień współpracują ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym im. M. Grzegorzewskiej w Siedlcach.  

  • Dn. 21.10.2019 r. (poniedziałek) po godz. 8:00 zostanie zamknięta ul. Okrężna i fragment ul. Kraszewskiego od skrzyżowania z ul. Mazurską do skrzyżowania z ul. Monte Cassino.

  • 68 nauczycieli odebrało z rąk Prezydenta Miasta Siedlce nagrody za osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 16 października w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Obchody uświetnił spektakl "Nerka" w wykonaniu aktorów Teatru ES.

  • 15 października br. dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach Leszek Rozbicki podpisał umowę z firmą CARSED VOLKSWAGEN – Siedlce dotyczącą prowadzenia praktycznej nauki zawodu dla uczniów z siedleckiego Rolnika.

  • "Mecenas siedleckiego sportu" i "Mecenas siedleckiej kultury" to prestiżowe wyróżnienia przyznawane osobom lub podmiotom gospodarczym za wyjątkową pomoc udzielaną przedsięwzięciom sportowym i rekreacyjnym lub za wyróżniającą się pomoc udzielaną przedsięwzięciom kulturalnym i artystycznym. W tym roku odebrało je jedenaście firm. Od 2011 roku przyznawane są także tytuły „Złotego Mecenasa”.

Galeria - Dom po Kasztanami w nowej siedzibie

Budynek przy ul. ks. Niedziałka 3 w Siedlcach, w którym mieści się Dom Małego Dziecka (zwany Domem pod Kasztanami), w 2010 roku kończy 100 lat. Już niedługo jego mali pensjonariusze znajdą się w nowej siedzibie przy ul. Daszyńskiego. Pani Dyrektor mówi, iż czekają na to chwilę z niecierpliwością - nowe kolorowe sale wyposażane są obecnie w nowe, nowoczesne meble. Także otoczenie budynków zyskało wyposażenie w nowe altany i urządzenia do zabaw ruchowych. Miasto otrzymało na realizację inwestycji w latach 2008-2009 kwotę 851 tysięcy złotych dotacji od Wojewody Mazowieckiego.