• Zapraszamy na transmisję z posiedzenia Komisji Finansów  link>>

  • 18.04.2019 r. (czwartek) w godzinach popołudniowych zostanie zmieniona stała organizacja ruchu.

  • Ostatni weekend to była prawdziwa uczta dla smakoszy ulicznego jedzenia. Z tego powodu setki osób odwiedziło Plac gen. Wł. Sikorskiego w Siedlcach. Zlot Food Trucków - czyli niesamowita uczta kulinarna trwał trzy dni, podczas których można było spróbować pyszności z różnych stron świata.

  • Okres Świąt Wielkanocnych to nie tylko czas budzącej się do świata przyrody, lecz również czas głębokich przeżyć religijnych, okazja do zadumy, refleksji i rodzinnych spotkań. Spotkania wielkanocne wpisały się w kalendarz Urzędu Miasta Siedlce i stały się już tradycją siedleckiego magistratu. Dziś odbyło się jedno z nich.

  • Informujemy zainteresowanych załatwieniem spraw w Urzędzie Miasta Siedlce, że w Wielki Piątek, 19 kwietnia, Urząd będzie funkcjonował od godz. 7.45 do 14.00.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Siedlce na Facebook'u!
11-03-2014

Siedlce na Facebook'u!

Zapraszamy mieszkańców, gości i sympatyków Siedlec na nasz nowy profil na Facebook'u. Codziennie nowe posty, ciekawostki i wydarzenia z życia miasta.

Więcej
"Baby, ach te Baby!"
10-03-2014

"Baby, ach te Baby!"

W sobotę, 8 marca, w Dzień Kobiet w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego odbył się koncert zatytułowany "Baby, ach te Baby!". Tego dnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce zaprezentowany został wyjątkowy repertuar dedykowany wszystkim Paniom, na który składały się największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, w nowych, ciekawych aranżacjach.

Źródło: ckis

Więcej
Remont wiaduktu Garwolińskiego rozpoczęty
10-03-2014

Remont wiaduktu Garwolińskiego rozpoczęty

Od 7 marca, od godz. 19.30 rozpoczyna się remont wiaduktu Garwolińskiego, prowadzony w ramach modernizacji stacji Siedlce przez PKP PLK. Utrudnienia w ruchu kołowym, w tej części miasta, potrwają do końca kwietnia. W maju i czerwcu przeprowadzony zostanie remont wiaduktu Łukowskiego.

Więcej
Sportowy weekend
10-03-2014

Sportowy weekend

Ze zmiennym szczęściem zmagali się siedleccy ligowcy w ostatni weekend. Najlepiej spisali się siatkarze KPS Siedlce Banki Spółdzielcze, którzy w Suwałkach wygrali dwa mecze fazy play-off i są o krok od awansu do półfinałów I ligi. Piłkarze Pogoni tylko zremisowali, u siebie ze Stalą Rzeszów, ale utrzymali pozycje lidera II ligi.

Więcej
Szachiści Skoczka w II lidze
10-03-2014

Szachiści Skoczka w II lidze

Dwa wysokie zwycięstwa w ostatniej rundzie spotkań zapewniły szachistom Skoczka awans do II ligi. To historyczny sukces siedleckich zawodników, którzy na tym szczeblu rozgrywek występowali przed ćwierćwieczem.

Źródło: KSz Skoczek

Więcej
Pech Tomka Jaszczuka
09-03-2014

Pech Tomka Jaszczuka

Nasz najlepszy lekkoatleta Tomasz Jaszczuk z siedleckiej Pogoni był tylko o centymetry od udziału w Halowych Mistrzostwach świata, które rozgrywane były w Sopocie. Na Mistrzostwach Polski będących kwalifikacją światowego czempionatu zajął drugie miejsce.

Źródło: dd

Więcej
Z Narodowego do Siedlec
07-03-2014

Z Narodowego do Siedlec

Na stadionie Narodowym, w piątek 7 marca rugbiści reprezentacji Polski odbyli pokazowe spotkanie z rugbistami Mazowsza. Był to oficjalny start kampanii promocyjnej meczu Polska – Mołdawia, który odbędzie się na siedleckim stadionie już 5 kwietnia. Poczynaniom zawodników przypatrywali się Prezydent Wojciech Kudelski i Przewodniczący Rady Henryk Niedziółka.

Więcej
Zmiany tras autobusów MPK
05-03-2014

Zmiany tras autobusów MPK

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Spółka z o.o. informuje, że od dnia 7.03.2014 r. od godziny 19.30 rozpoczynają się roboty związane z modernizacją wiaduktu kolejowego na ulicy Partyzantów.

Źródło: MPK w Siedlcach Sp. z o.o.

Więcej
Pamięci niezłomnych a wyklętych
04-03-2014

Pamięci niezłomnych a wyklętych

3 marca w Siedlcach był wielkim świętem patriotycznym. Tego dnia wspominano żołnierzy antykomunistycznego podziemia – żołnierzy wyklętych, którzy w czasach zniewolenia i beznadziei, walczyli o wolną Polskę, pisząc następnym pokoleniom swój testament.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [215] [216] 217 [218] [219] ... [291] [292] [293]   następna strona »