• Zapraszamy na transmisję z posiedzenia Komisji Gospodarki Miejskiej - 24.05.2019  link>

     

  • Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior i Piotr Gąsowski w spektaklu "Kolacja pożegnalna" już 9 czerwca o godz. 16:00 i 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.

  • Siedlce znalazły się na trasie, VII Sztafety Niepodległości śladami ks. generała Stanisława Brzóski”. W dniu dzisiejszym uczestnicy tego wydarzenia wyruszyli z Łukowa, by po godzinie 12 dotrzeć do naszego miasta, a następnie wyruszyć w dalszą trasę do Sokołowa Podlaskiego. Biegaczy i nartorolkarzy przywitał m.in. Prezydent Miasta Andrzej Sitnik.

  • Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku – SOKIAL przy wsparciu Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Siedlce, w ramach zleconego zadania publicznego przez Prezydenta Miasta Siedlce organizuje III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 06 czerwca 2019 roku w godzinach 12:00 – 17:00, na placu Sikorskiego w Siedlcach.

  • Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach oraz Wydawnictwo MUZA SA zapraszają na spotkanie z Iloną Gołębiewską - pisarką i poetką, autorką bestsellerowych powieści obyczajowych m.in. „Miłość ma twoje imię”, „Teatr pod Białym Latawcem” czy serii „Stary dom”, w których porusza wiele ważnych tematów skłaniając czytelnika do refleksji nad własnymi wyborami.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Zapraszamy na Rajd Rowerowy!
08-05-2019

Zapraszamy na Rajd Rowerowy!

Sezon rowerowy czas zacząć! Pogoda za oknem zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, dlatego w najbliższą niedzielę 12 maja Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza do udziału w Rajdzie Rowerowym.

Więcej
XII Siedlecki Jarmark św. Stanisława
08-05-2019

XII Siedlecki Jarmark św. Stanisława

Siedlecki Jarmark św. Stanisława to impreza o charakterze targowo-wystawienniczym, wychodząca naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom lokalnych twórców i rzemieślników, posiadających bogaty dorobek kulturowy, nieeksponowany dotychczas na ponadlokalnym poziomie. Siedlecki Jarmark stał się dla wielu szansą do szerokiej promocji regionalnych produktów i tradycyjnych dla regionu potraw.

Więcej
Utrudnienia w ruchu
07-05-2019

Utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją XII Siedleckiego Jarmarku św. Stanisława, w dniach 9 - 11 maja wystąpią w centrum miasta utrudnienia w ruchu.

Więcej
Sportowe emocje z gwiazdorską obsadą
07-05-2019

Sportowe emocje z gwiazdorską obsadą

8 czerwca o godz. 16:00 na siedleckim Stadionie Piłkarskim już po raz trzeci Agencja Rozwoju Miasta Siedlce organizuje wielkie wydarzenie sportowe! Mecz charytatywny: Reprezentacja Artystów Polskich vs. Zawodowa Reprezentacja Siedlec, pod hasłem „Rodzinne Święto futbolu”.

Więcej
Modyfikacja wniosku o lokalizację inwestycji mieszkaniowej przy ul. Miodowej
06-05-2019

Modyfikacja wniosku o lokalizację inwestycji mieszkaniowej przy ul. Miodowej

Prezydent Miasta Siedlce informuje o zamieszczeniu modyfikacji wniosku o ustaleniu lokalizacji inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ul. Miodowej na działkach o nr geod. 40/12, 39/16, 38/9 37/6, 36/9 z obrębu 58 w Biuletynie Informacji Publicznej – BIP Miasta Siedlce www.bip.siedlce.pl

Więcej
Drodzy Maturzyści!
06-05-2019

Drodzy Maturzyści!

Przyszedł maj a wraz z nim matury. Przed Wami kilka dni wytężonego wysiłku, potem zapewne dalsza nauka na wyższych uczelniach i podejmowanie pierwszych poważnych decyzji zawodowych.

Więcej
3 - Majowe biegi uliczne
04-05-2019

3 - Majowe biegi uliczne

Za nami kolejne biegi uliczne, tym razem zorganizowane z okazji 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na starcie przy Urzędzie Miasta pojawiło się kilkuset biegaczy z Siedlec i regionu.

Więcej
228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
03-05-2019

228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dziś w całej Polsce obchodzone jest Święto Konstytucji 3 Maja. Mija dokładnie 228 lat, odkąd Sejm Czteroletni po burzliwej debacie przyjął przez aklamację ustawę rządową, która przeszła do historii, jako pierwsza w Europie i druga na świecie.

Więcej
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
02-05-2019

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – polskie święto wprowadzone na mocy ustawy z 20 lutego 2004, obchodzone między świętami państwowymi: 1 maja (zwanym Świętem Pracy) i 3 maja (Świętem Narodowym 3 Maja). Tego samego dnia obchodzony jest Dzień Polonii i Polaków za Granicą.

Więcej
 „Ośmiu Wspaniałych”
30-04-2019

„Ośmiu Wspaniałych”

Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” zainicjowany został dwadzieścia sześć lat temu w Warszawie i obejmował pierwotnie swym zasięgiem Miasto Stołeczne. W kolejnym roku do konkursu przystąpiło już 30 miast z różnych stron Polski a wśród nich Nasze Miasto. Obecnie organizatorami Konkursu jest blisko 40 miast i powiatów.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [295] [296] [297]   następna strona »