• 14 września Związek Spółek Wodnych zakończy budowę 740-metrowej, nowej ścieżki rowerowej na grobli nad zalewem, po jego zachodniej i południowej stronie. Dzisiaj, 20 sierpnia wykonawca zaczął roboty.

  • W najbliższą niedzielę w Siedlcach przeżyjemy po raz kolejny wielkie święto biegania. Przypominamy, że z powodu PGE Biegu Siedleckiego Jacka 26 sierpnia w godzinach od 8.00 do 12.00 wystąpią utrudnienia w ruchu w postaci zamknięcia części ulic, głównie we wschodniej części Miasta.

  • Recytacja wierszy powstałych w wyniku warsztatów „Poeci o Niepodległej… przystanek – Patriotyzm”, połączona będzie z koncertem zespołu "Niekompletni". Wszystko w ramach "Letniego grania przy fontannie" podczas koncertu 23 sierpnia. 

  • Od wczesnych godzin porannych w poniedziałek 20 sierpnia, zamknięty całkowicie dla ruchu aut zostanie remontowany odcinek  ulicy Monte Cassino, od ul. Warszawskiej do wysokości kościoła Bożego Ciała. Remont odcinka ulicy zakończy się 15 września.

  • W ul. Ceglanej kładziona jest obecnie sieć wodociągowa, a w Monte Cassino kanalizacja deszczowa. Przed nami budowa 2. etapu ul. Myśliwskiej, na wykonanie której najkorzystniejszą ofertę złożyły Regionalne Drogi Podlaskie. W Kalinowej pozostało zrobić kilka metrów chodnika i posprzątać po pracy. Ul. Królowej Jadwigi jest już gotowa, pozostało tylko wyrównać jej pobocza.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Rajd starych aut
30-07-2018

Rajd starych aut

Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej „Korba” zaprasza posiadaczy zabytkowych pojazdów w ostatnią niedzielę wakacji 26 sierpnia, na szóstą edycję Siedleckiego Rajdu Oldtimerów.

Więcej
By wychować jak najlepiej
19-06-2018

By wychować jak najlepiej

Pedagogika i wychowanie moralne wobec świata pełnego agresji i przemocy  będą wiodącym tematem XXVII Siedleckiego Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców 29 września.

Więcej
"Lato z Polską" dla Wołkowyska
17-08-2018

"Lato z Polską" dla Wołkowyska

Po raz kolejny polska młodzież z Białorusi, dzięki współpracy samorządu siedleckiego i Stowarzyszenia Wspólnota Polska oraz wsparciu finansowemu Senatu RP, może spędzić dwa tygodnie w naszym Mieście.

Więcej
O suwerenność trzeba dbać zawsze
14-08-2018

O suwerenność trzeba dbać zawsze

O narodowe sumienie, ciągłe podnoszenie obronności, o zabieganie o wolność codzienną pracą, właściwe sojusze i jedność w działaniu dla wspólnego celu - o ważności tych celów mówili politycy, samorządowcy i wojskowi podczas siedleckich uroczystości Święta Wojska Polskiego w dniu 14 sierpnia.

Więcej
15 sierpnia: Święto Wojska Polskiego
13-08-2018

15 sierpnia: Święto Wojska Polskiego

Prezydent Siedlec - Wojciech Kudelski i Dowódca Garnizonu Siedlce - ppłk Sebastian Kembrowski, zapraszają na uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego oraz 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Publikujemy program imprez.  

Więcej
Lato w Polsce młodzieży z Berdyczowa
10-08-2018

Lato w Polsce młodzieży z Berdyczowa

Polonijna młodzież z ukraińskiego Berdyczowa kończy dwutygodniowy pobyt w Siedlcach. Dzieci przyjechały na zaproszenie Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”, by poznać Ojczyznę swoich przodków w ramach akcji „Lato z Polską”. 10 sierpnia gościł je prezydent Wojciech Kudelski.

Więcej
Fałszywy alarm nad zalewem
08-08-2018

Fałszywy alarm nad zalewem

Od środy, 8 sierpnia po kilkunastogodzinnej przerwie, można znowu kąpać się w siedleckim Zalewie „Muchawka”. Podejrzenia o atak sinic okazały się nieuzasadnione.

Więcej
Biegamy i sprzątamy
08-08-2018

Biegamy i sprzątamy

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. zaprasza na „Plogging Siedlce”. To połączenie biegania w terenie ze sprzątaniem środowiska. Zbiórka chętnych: 18 sierpnia o godzinie 10.00 w lesie, przy ulicy Poziomkowej w Siedlcach.

Więcej
Siedlecki, sportowy "hol sławy"
07-08-2018

Siedlecki, sportowy "hol sławy"

„Latająca wystawa – Siedleccy Sportowcy 1918-2018” to wystawa fotografii dużego formatu z wizerunkami zasłużonych i najwybitniejszych sportowców związanych z Siedlcami.  Ekspozycja wzorowana jest tzw. hall of fame (holach sławy), jakie znamy z dużych aren i hal klubów sportowych. Jej wernisaż zaplanowano 15 sierpnia, w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu „Jesteśmy Wolni”.

Więcej
Koncert na wyspie w parku
07-08-2018

Koncert na wyspie w parku

Organizator: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce anonsuje go jako "pierwszy koncert na wyspie od czasów księżnej Aleksandry Ogińskiej". 15 sierpnia (środa) o 17:00 muzycy wystąpią na wyspie w parku "Aleksandria".

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [265] [266] [267]   następna strona »