• W sobotę, 24 czerwca o godz. 10.00 TVP 3 zaprosiła widzów do Siedlce. Ze zlokalizowanego na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego - Szkolnej - Wojska Polskiego studia plenerowego emitowano rozmowy na żywo oraz wcześniej przygotowane felietony. W niedzielę, 25 czerwca także o godz. 10.00 oraz o 17.30 będzie można obejrzeć kolejne programy na żywo z Siedlec.

  • Orkiestra Wojskowa w Siedlcach weźmie udział w IV Festiwalu Orkiestr Wojskowych Warszawa 2017. Siedleckich muzyków, pod dyrekcją kpt. Dariusza Kaczmarskiego, będzie można wysłuchać na koncercie galowym, który odbędzie się w niedzielę, 25 czerwca w Hali Torwar w Warszawie.

  • W kwietniu br. firma Budimex rozpoczęła budowę Siedleckiego Ośrodka Onkologii przy ul. Poniatowskiego. Aktualnie trwają roboty nad fundamentami bryły budynku. 22 czerwca wmurowano kamień węgielny, a w II połowie 2018 roku przyjęci zostaną pierwsi pacjenci.

  • Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy,
    zakończenie roku szkolnego jest doskonałą okazją do złożenia podziękowań całej Społeczności Szkolnej za wytrwałość i pasję w realizowaniu codziennych zadań edukacyjno – wychowawczych. -
    czytamy w liście Prezydenta i Przewodniczącego Rady Miasta z okazji zakończenia roku szkolnego.

  • Prezydent Siedlec Wojciech Kudelski został nagrodzony 21 czerwca statuetką i tytułem Syzyfa Roku w w kategorii Prezydent Miasta przez Kongregację Przemysłowo-Handlową. Nagrodę od reprezentacji małych i średnich firm i przedsiębiorców w Polsce, przyznano za działania na rzecz rozwoju miasta i lokalnej przedsiębiorczości.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Dwa srebra młodzieży
22-06-2017

Dwa srebra młodzieży

W minionym tygodniu rozegrano finał ogólnopolski 23. edycji "Czwartków lekkoatletycznych", zawodów młodzieży szkolnej. 17 i 18 czerwca w Łodzi nasze Miasto reprezentowało 41 zawodników, którzy zdobyli 2 srebrne medale.

Więcej
„Ekonomik” współpracuje z niemiecką szkołą
20-06-2017

„Ekonomik” współpracuje z niemiecką szkołą

Czas od niedzieli 11 czerwca do soboty 17 czerwca dwunastu uczniów „Ekonomika” spędziło w niemieckim Oranienburgu. To wynik wymiany młodzieży w ramach realizowanego polsko-niemieckiego projektu.

Więcej
Konsultacje dotyczące propozycji nowych wzorów kart do głosowania
20-06-2017

Konsultacje dotyczące propozycji nowych wzorów kart do głosowania

Komisarz Wyborczy w Siedlcach i Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Siedlcach serdecznie zapraszają do udziału w konsultacjach dotyczących propozycji nowych wzorów kart do głosowania, stosowanych w wyborach samorządowych.

Więcej
Wakacje`2017 w Mieście
19-06-2017

Wakacje`2017 w Mieście

Siedlecki samorząd przekazał ponad 235 tys. złotych bezpośrednich dotacji na organizację wypoczynku wakacyjnego dzieci i młodzieży w Mieście. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już 26 czerwca. 

Więcej
"Piosenki moich rodziców"
16-06-2017

"Piosenki moich rodziców"

Konkurs piosenki pod tym tytułem, organizowany przez Siedleckie Towarzystwo Samorządowe jest najliczniej obsadzonym i najchętniej wybieranym przez uczestników konkursem wokalnym dla dzieci i młodzieży w naszym mieście. Finał - 18 czerwca o godz. 17.00 w Sali Podlasie przy ul. Sienkiewicza 63.

Więcej
"Królówka" cyfrowo bezpieczna
16-06-2017

"Królówka" cyfrowo bezpieczna

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi zajęło pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie "Jesteśmy cyfrowobezpieczni" w kategorii liceów. Szkoła w nagrodę dostała mobilną pracownię cyfrową, projektor i tablicę multimedialną.

Więcej
Budżet partycypacyjny: czas na spotkania
13-06-2017

Budżet partycypacyjny: czas na spotkania

Przed nami trzeci krok w realizacji siedleckiego budżetu partycypacyjnego. Po merytorycznej i formalnej ocenie wniosków przez magistrat przychodzi czas spotkań z Mieszkańcami. W przyszłym tygodniu: 19, 20 i 21 czerwca dyskusji poddane zostaną propozycje, nad którymi potem będziemy głosować.

Więcej
Zmierz się w Pucharze Zalewu
13-06-2017

Zmierz się w Pucharze Zalewu

Na zakończenie "długiego weekendu", 18 czerwca w niedzielę, Stowarzyszenie Leniwce.pl zaprasza do udziału w zawodach pływackich "Zalew Cup 2017".

Więcej
Dużo ofert, mniej fachowców
12-06-2017

Dużo ofert, mniej fachowców

Ponad 1000 ofert od 58 lokalnych przedsiębiorców zgromadziło setki osób w różnym wieku podczas sobotnich XIV Targów Pracy. Organizatorzy wręczyli przy okazji nagrody za najbardziej owocną współpracę 4 przedsiębiorcom oraz nominacje członkom Siedleckiego Forum Rynku Pracy.

Więcej
Memoriał Henryka Guta - wyniki
12-06-2017

Memoriał Henryka Guta - wyniki

10 czerwca już po raz 17. lekkoatleci z kraju i regionu zmagali się w Memoriale im. Henryka Guta. Ozdobą zawodów była próba pobicia przez Tomasza Jaszczuka rekordu Polski w skoku w dal. Zabrakło 36 centymetrów.

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [203] [204] [205]   następna strona »