• Transmisja z posiedzenia Komisji Rewizyjnej rozpocznie się około godz. 15:00. Zapraszamy na transmisję na żywo Link>>>

  • Już 4 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce rozpocznie się VIII Ogólnopolski Festiwal Teatrów "Sztuka plus Komercja". W tym roku ocenie Widzów poddanych zostanie 7 spektakli konkursowych z plejadą wybitnych aktorów teatralnych i filmowych. Galę otwarcia festiwalu uświetni spektakl muzyczny "Od Moniuszki do Starszych Panów - czyli przyspieszony kurs wzlotów i upadków w romantyczno pikantnym sosie". Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem.

  • Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem spektakli dla dzieci i młodzieży w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. W tym roku na Najmłodszych czekają przedstawienia: "Niedźwiedź i Masza czyli gdzie moja kasza", "Złota Kaczka i duch starego zamku" oraz "Kryształowa Królowa Śniegu".

  • Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza do bezpłatnego korzystania z nowego zasobu e-booków na platformie książek elektronicznych IBUK Libra.

  • Dziś, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach podpisano kolejne umowy o praktyczną naukę zawodu ze spółkami PKP Intercity S.A. i PKP Cargo S.A. Na pamiątkę wydarzenia na terenie wokół szkoły posadzono dąb. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas pierwszych.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Konkurs  „Proste zasady na odpady – jak właściwie postępować z odpadami”.
18-03-2013

Konkurs „Proste zasady na odpady – jak właściwie postępować z odpadami”.

Prezydent Miasta Siedlce zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych
i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie pn. „Proste zasady na odpady – jak właściwie postępować z odpadami”.

Więcej
"Drugie życie elektrośmieci" -  I spotkanie z młodzieżą
26-01-2013

"Drugie życie elektrośmieci" - I spotkanie z młodzieżą

22 stycznia br. odbyło się spotkanie uczniów I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa w Siedlcach oraz pracowników Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Siedlce poświęcone selektywnej zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Źródło: ros

Więcej
"Drugie życie elektrośmieci" - II spotkanie z młodzieżą
24-01-2013

"Drugie życie elektrośmieci" - II spotkanie z młodzieżą

26 stycznia br., na terenie jednego z pięciu punktów selektywnego zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przy ul. Monte Cassino w Siedlcach, odbyło się spotkanie pracowników Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Siedlce oraz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach. Spotkanie było poświęcone prowadzeniu zbiórki „elektroodpadów” przez Miasto Siedlce.

Źródło: roś

Więcej
Piec to nie śmietnik
15-01-2013

Piec to nie śmietnik

W sezonie jesienno-zimowym pogarsza się jakość powietrza w naszym mieście. Odpowiedzialność za ten stan ponoszą zwykli obywatele - często mieszkańcy domów jednorodzinnych i kamienic, którzy w ramach oszczędności palą śmieci w domowych piecach.

Więcej
Warsztaty plenerowe „Dzień Recyklingu”
22-05-2012

Warsztaty plenerowe „Dzień Recyklingu”

12 maja br. odbyły się Warsztaty plenerowe „Dzień Recyklingu” organizowane przez Urząd Miasta Siedlce, przy finansowym wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Źródło: roś

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] 4 [5]   następna strona »