• Transmisja z posiedzenia Komisji Rewizyjnej rozpocznie się około godz. 15:00. Zapraszamy na transmisję na żywo Link>>>

  • Już 4 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce rozpocznie się VIII Ogólnopolski Festiwal Teatrów "Sztuka plus Komercja". W tym roku ocenie Widzów poddanych zostanie 7 spektakli konkursowych z plejadą wybitnych aktorów teatralnych i filmowych. Galę otwarcia festiwalu uświetni spektakl muzyczny "Od Moniuszki do Starszych Panów - czyli przyspieszony kurs wzlotów i upadków w romantyczno pikantnym sosie". Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem.

  • Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem spektakli dla dzieci i młodzieży w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. W tym roku na Najmłodszych czekają przedstawienia: "Niedźwiedź i Masza czyli gdzie moja kasza", "Złota Kaczka i duch starego zamku" oraz "Kryształowa Królowa Śniegu".

  • Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza do bezpłatnego korzystania z nowego zasobu e-booków na platformie książek elektronicznych IBUK Libra.

  • Dziś, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach podpisano kolejne umowy o praktyczną naukę zawodu ze spółkami PKP Intercity S.A. i PKP Cargo S.A. Na pamiątkę wydarzenia na terenie wokół szkoły posadzono dąb. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas pierwszych.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

14-11-2014

Miasto Siedlce otrzymało dotację ze środków WFOŚiGW

„Usuwanie wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych i nieruchomości na terenie miasta Siedlce - etap II dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 42.571,00 zł.


 

Więcej
Dobre rady na elektroodpady 2014 – I spotkanie z młodzieżą
23-05-2014

Dobre rady na elektroodpady 2014 – I spotkanie z młodzieżą

Publiczne Gimnazjum Nr 4 przystąpiło do VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE) oraz zużytymi bateriami "Dobre rady na elektroodpady 2014".

Więcej
19-02-2014

Dotacje celowe

W dniu 26 lutego 2014 r. wejdzie w życie uchwała Nr XXXVIII/708/2014 Rady Miasta Siedlce z dnia 31 stycznia 2014 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie zadań służących ochronie środowiska i gospodarce wodnej ze środków budżetu miasta przeznaczonych na finansowanie ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

Więcej
19-07-2013

Informacja o otrzymanym dofinansowaniu

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych i nieruchomości na terenie miasta Siedlce dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w formie dotacji, w kwocie 50.352,00 zł.

 

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5]   następna strona »