• Od piątku, 26 sierpnia zaczynają się "Dni Siedlec". Pierwszego dnia usłyszymy i zobaczymy dużo folkloru i muzyki religijnej. 27 sierpnia wiele atrakcji czeka najmłodszych przy siedleckim amfiteatrze. 28 sierpnia startuje 7. Bieg Siedleckiego Jacka.

  • W ostatnią niedzielę sierpnia już od 6 lat gromadzą się w Siedlcach entuzjaści biegania. Przed nami 7. edycja Biegu Siedleckiego Jacka, najbardziej znanej i prestiżowej imprezy biegowej w regionie. Trasy Biegu 28 sierpnia po raz pierwszy wiodły będą ulicami w centrum miasta i przy "Jacku", ratuszu miejskim.

  • We wtorek, 30 sierpnia do Siedlec zawita Water Slide, największa mobilna ślizgawka wodna w Polsce. Tej samej nocy, z 30 na 31 sierpnia, od godz. 22:00 we wtorek do godz. 6:00 rano w środę, zapraszamy na Nocne Pływanie w Parku Wodnym.

  • Planuję znaczny wzrost kwot przekazywanych z budżetu państwa dla jednostek samorządu terytorialnego z przeznaczeniem na wsparcie wychowania przedszkolnego dzieci sześcioletnich – pisze minister edukacji do samorządowców.

  • Blisko 2,5 tys. m2 miejskich dróg i ok. 350 m2 chodników poddano cząstkowym remontom do końca lipca. To miejscowe naprawy ubytków i dewastacji. W kolejce na remont czeka ulica dojazdowa i parking przy pawilonie, tzw. "Chemii" na ul. Sokołowskiej i ul. Żaboklicka.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Nowy prezes ZUO
07-10-2013

Nowy prezes ZUO

Rada Nadzorcza Zakładu Utylizacji Odpadów powołała Andrzeja Grundlanda na stanowisko prezesa spółki. Zastąpił on Jacka Paluszkiewicza dotychczasowego szefa ZUO.

Więcej
90 lat „Prusa”
07-10-2013

90 lat „Prusa”

W miniony weekend dziewięćdziesięciolecie istnienia szkoły obchodziło I LO im. Bolesława Prusa. Z tej okazji odbył się Zjazd absolwentów i nauczycieli tej jednej z najstarszych i najbardziej popularnych szkół w Siedlcach.

Więcej
Usuwamy azbest
06-10-2013

Usuwamy azbest

Prezydent Miasta Siedlce informuje, że do końca listopada 2013 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie dofinansowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych i złożonych luzem na nieruchomościach w mieście Siedlce.

Więcej
Festiwal literatury kobiecej po raz drugi
06-10-2013

Festiwal literatury kobiecej po raz drugi

W sobotę 5 października zakończyła się druga edycja Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur.” Do Siedlec zjechały najznamienitsze pisarki z kraju i zagranicy, udało się również pobić rekord w jednoczesnym czytaniu książek.

Więcej
Zbiórka Banków Żywności „Podziel się Posiłkiem”
04-10-2013

Zbiórka Banków Żywności „Podziel się Posiłkiem”

Od piątku do soboty, w dniach 4-5 października 2013 Bank Żywności w Siedlcach organizuje Zbiórkę Żywności „Podziel się Posiłkiem”.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [437] [438] 439 [440] [441] ... [823] [824] [825]   następna strona »