• Przestronne, w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt gabinety, estetyczne, różnorodnie i kolorowo zaaranżowane wnętrza oraz funkcjonalna winda są od 4 miesięcy wizytówką siedleckiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Placówkę z kurtuazyjną wizytą odwiedzili 20 stycznia prezydent Wojciech Kudelski i sekretarz Miasta Sławomir Marchel.

  • W czeskiej Ostrawie mieszkańcy będą jeździć tramwajami, których produkcja częściowo odbywać się będzie w siedleckim zakładzie Stadlera. Producent pojazdów szynowych pierwszy z zamówionych tramwajów dostarczy w lutym 2018 roku.

  • Siedleckie Muzeum Diecezjalne zaprasza na pokonserwacyjną prezentację swojego skarbu - jedynego w Polsce obrazu El Greca: "Ekstaza Św. Franciszka". Będzie jej towarzyszył cykl wykładów i koncert muzyki flamenco. "Wielki powrót El Greca" zaplanowano w sobotę, 21 stycznia.

  • Zmodernizowana siłownia, wyposażona w nowy sprzęt i zaplecze, działa od 18 stycznia przy hali sportowej przy ul. Prusa 6. Agencja Rozwoju Miasta wyremontowała obiekt z myślą o głównych użytkownikach - mieszkańcach Siedlec.

  • Już po raz 6. kolędowano 16 stycznia w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. G. Narutowicza. W koncercie "Kolędy pokoleń" licznie wzięły udział zespoły z siedleckich szkół i gimnazjów. 

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Siedlce na Facebook'u!
11-03-2014

Siedlce na Facebook'u!

Zapraszamy mieszkańców, gości i sympatyków Siedlec na nasz nowy profil na Facebook'u. Codziennie nowe posty, ciekawostki i wydarzenia z życia miasta.

Więcej
10-03-2014

Nagroda Prezydenta Miasta Siedlce „Wawrzyn Siedlecki” za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnienia i ochrony kultury

Przypominamy, że na mocy Uchwały Nr XXIX/333/2008 Rady Miasta Siedlce z dnia
25 kwietnia 2008 roku można składać wnioski o przyznanie nagrody Prezydenta Miasta Siedlce „Wawrzyn Siedlecki” za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnienia i ochrony kultury.

Więcej
"Baby, ach te Baby!"
10-03-2014

"Baby, ach te Baby!"

W sobotę, 8 marca, w Dzień Kobiet w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego odbył się koncert zatytułowany "Baby, ach te Baby!". Tego dnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce zaprezentowany został wyjątkowy repertuar dedykowany wszystkim Paniom, na który składały się największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, w nowych, ciekawych aranżacjach.

Źródło: ckis

Więcej
Remont wiaduktu Garwolińskiego rozpoczęty
10-03-2014

Remont wiaduktu Garwolińskiego rozpoczęty

Od 7 marca, od godz. 19.30 rozpoczyna się remont wiaduktu Garwolińskiego, prowadzony w ramach modernizacji stacji Siedlce przez PKP PLK. Utrudnienia w ruchu kołowym, w tej części miasta, potrwają do końca kwietnia. W maju i czerwcu przeprowadzony zostanie remont wiaduktu Łukowskiego.

Więcej
Sportowy weekend
10-03-2014

Sportowy weekend

Ze zmiennym szczęściem zmagali się siedleccy ligowcy w ostatni weekend. Najlepiej spisali się siatkarze KPS Siedlce Banki Spółdzielcze, którzy w Suwałkach wygrali dwa mecze fazy play-off i są o krok od awansu do półfinałów I ligi. Piłkarze Pogoni tylko zremisowali, u siebie ze Stalą Rzeszów, ale utrzymali pozycje lidera II ligi.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [437] [438] 439 [440] [441] ... [887] [888] [889]   następna strona »