• Władze Miasta z Prezydentem Wojciechem Kudelskim gościły 8 grudnia w Mostostalu Siedlce. W spotkaniu z menedżerami firmy, wziął też udział Zarząd sąsiedniego, siedleckiego zakładu: Valmont Polska.

  • Najnowsza edycja Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego "Klasa ze snów" ma popularyzować praktyczne wykorzystanie najnowszych technologii w procesie uczenia oraz rozbudzać pasję czytania u młodzieży.

  • Siedlecka policja ostrzega przed grasującymi na terenie Miasta złodziejkami, okradającymi mieszkania emerytów. Zwróćmy uwagę sami i uczulmy naszych, starszych wiekiem sąsiadów na ów proceder.

  • UWAGA! Wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) - prowadzonej przez Ministra Rozwoju są BEZPŁATNE.

  • Maluchy z Miejskiego Przedszkola nr 25 wygrały 26. Spartakiadę Sportowo-Rekreacyjną Przedszkoli o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. W finale i wcześniejszych eliminacjach brało udział łącznie blisko 500 przedszkolaków.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Zimowa Akademia Talentów
14-02-2014

Zimowa Akademia Talentów

Zimowa Akademia Talentów to propozycja Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce na spędzenie ciekawie i nieszablonowo tegorocznych ferii zimowych.

Więcej
AQUA-Ferie w Parku Wodnym
13-02-2014

AQUA-Ferie w Parku Wodnym

Mega tanie bilety ulgowe, super promocja na kręgielnię i bilard, animacje dla najmłodszych z instruktorami szkoły nauki pływania IDOLEK – to atrakcje, które czekają w czasie ferii zimowych na klientów Parku Wodnego SIEDLCE! Na AQUA-FERIE zapraszamy codziennie od 18 do 28 lutego, animacje dla dzieci będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00.

Więcej
"Dziewiątka" najlepsza w Łęcznej
12-02-2014

"Dziewiątka" najlepsza w Łęcznej

UKS „Dziewiątka” Siedlce odniósł kolejny sukces. Tym razem młodzi piłkarze wygrali halowy turniej piłki nożnej chłopców z rocznika 2003 i młodsi, który odbył się 16 lutego w Łęcznej.

Więcej
Najlepsi sportowcy, trenerzy i działacze
10-02-2014

Najlepsi sportowcy, trenerzy i działacze

Najlepsi siedleccy sportowcy, trenerzy i drużyny zostali nagrodzeni podczas podsumowania roku sportowego 2013 w Siedlcach. Puchary i statuetki wręczono podczas sportowej gali, która odbyła się, 7 lutego w Sali Białej MOK.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [437] [438] 439 [440] [441] ... [877] [878] [879]   następna strona »