• 14 sierpnia obchodziliśmy w Siedlcach Święto Wojska Polskiego i 99. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Tegoroczne obchody rozpoczęły się o godz. 10.00 mszą św. w kościele garnizonowym. Uroczystości kontynuowano pod pomnikiem marszałka Piłsudskiego.

  • W niedzielę 25 sierpnia ulice naszego miasta opanują biegacze, ich rodziny i przyjaciele oraz rzesze sympatyków tej dyscypliny, którzy wyjdą na ulice kibicować sportowym zmaganiom.

  • Ww związku z koniecznością usunięcia awarii w stacji uzdatniania wody "Sekuła II" w nocy z czwartku, 15 sierpnia na piątek, 16 sierpnia w godzinach od 22:30 do ok. 5:30 na terenie miasta i gminy nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci wodociągowej.

  • W roku 2019 jest realizowana III edycja Budżetu Partycypacyjnego, a zwycięskie projekty będą wykonywane w ramach budżetu Miasta Siedlce na rok 2020. Ile do podziału?

  • 9 sierpnia odbyły się siedleckie obchody 100-lecia powstania Policji Państwowej. Podczas uroczystości w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach wręczono wyróżnienia policjantom, a także nominacje na wyższe stopnie służbowe.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

OGŁOSZENIE w sprawie szkód w rolnictwie w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – suszy
05-08-2019

OGŁOSZENIE w sprawie szkód w rolnictwie w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – suszy

Prezydent Miasta Siedlce informuje o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej znajdujących się na terenie miasta Siedlce, w których wystąpiły szkody spowodowane wystąpieniem wysokich temperatur oraz długotrwałą suszą.

Więcej
Odblask to nie obciach
02-08-2019

Odblask to nie obciach

Po ciemku, na nieoświetlonej drodze, kierowcy samochodów dostrzegają, tonące w mroku sylwetki pieszych i rowerzystów, w ostatniej chwili, zazwyczaj z odległości 20-30 metrów. Gdy pieszy wyposażony jest w element odblaskowy, kierowca spostrzeże go już z odległości 130-150 metrów, czyli ok. 5 razy wcześniej! Taki element odblaskowy może uratować pieszemu życie.

Więcej
Miasto otrzymało dofinansowanie na pracownie
29-07-2019

Miasto otrzymało dofinansowanie na pracownie

Z budżetu Mazowsza do naszego Miasta trafi 94 tysięcy złotych w ramach Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych. Umowy w tej sprawie podpisali dzisiaj:  Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska - członkinie zarządu województwa mazowieckiego oraz Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik i z-ca skarbnika Grzegorz Kołodziejak.

Więcej
Komunikat Wydziału Dróg i MPK
18-07-2019

Komunikat Wydziału Dróg i MPK

W poniedziałek dn. 22.07.2019 r. około godz. 8:00 zostanie całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego skrzyżowanie ulic 3 Maja i Floriańskiej.

Więcej
Letnie warsztaty artystyczne z MOK
04-07-2019

Letnie warsztaty artystyczne z MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach na czas letnich wakacji przygotował ciekawy program warsztatów, w ramach których każdy będzie mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [1264] [1265] [1266]   następna strona »