Aktualności

09-03-2012

Medalowe żniwa kickboxerów

Przed tygodniem kickboxerzy Ogniska TKKF "Siedleckie" wygrali klasyfikację medalową Mistrzostw Polski zdobywając 3 złote i 2 srebrne medale. W miniony weekend dorzucili kolejne trzy medale na Mistrzostwa Polski w formule KICK LIGHT.

Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w formule Kick Light odbywały się od 16 do 18 marca w Starachowicach. Startowało w nich 347 zawodników z 67 polskich klubów. Z siedleckich zawodników najlepiej spisał się Maciej Garbaczewski, który wywalczył złoty medal w kat. wagowej 69 kg. Maciej stoczył sześć zwycięskich walk, a jego sukces jest tym bardziej warty odnotowania, gdyż ta kategoria miała rekordową obsadę, aż 37 zawodników.
Drugie miejsca wywalczyli Marcin Marciszewski (kat. 69) oraz Bartosz Ożarek (79 kg) w seniorach.

Od 9 do 11 marca w Kleszczowie odbywały się Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów starszych w kickboxingu (formuła LOW KICK). W zawodach startowało 274 zawodników z 70 klubów. Zawodnicy Ogniska TKKF "Siedleckie" zdobyli puchar dla najlepszej drużyny w klasyfikacji medalowej zdobywając 3 złote i 2 srebrne medale.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Sebastian Kobyliński, Maciej Garbaczewski i Marcin Marciszewski. Ze srebrnymi medalami powrócili do Siedlec Bartosz Ożarek i Robert Ułasiuk. Trenerem siedleckich kickboxerów jest Andrzej Garbaczewski.

Na zdjęciu od lewej: Sebastian Kobyliński kat. 54 kg - złoty medal, Maciej Garbaczewski kat. 67kg - złoty medal, trener Andrzej Garbaczewski, Bartosz Ożarek kat. 75kg SENIOR srebrny medal, Robert Ułasiuk kat. 54kg, srebrny medal i Marcin Marciszewski kat. 71 kg, złoty medal.