Aktualności

21-10-2019

Walczyli o Puchar Prezydenta

Walczyli o Puchar Prezydenta

Zespół Strzelnic S.K.S.S. Dragon przy ulicy Sokołowskiej w Siedlcach gościł 18 października uczestników zawodów strzeleckich o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce w strzelaniach kulowych.

Chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności było wielu. Na strzelnicy pojawiło się kilkudziesięciu uczestników. Jak zawsze, na tego typu wydarzeniach, nie zabrakło grona osób, które nie miały wcześniej styczności z bronią, ale były również osoby, które z bronią mają na co dzień do czynienia.
Po spełnieniu odpowiednich formalności i instruktażu podjęto rywalizację pod okiem instruktora. Swoje umiejętności sprawdzili m.in. funkcjonariusze Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, żołnierze z 18. Dywizji Zmechanizowanej i  53. batalionu lekkiej piechoty oraz pracownicy Urzędu Miasta Siedlce. 

Rywalizowano w trzech konkurencjach: strzelanie z pistoletu centralnego zapłonu (13 strzałów - 10 najlepszych zaliczanych do punktacji), z karabinka sportowego (również 13 strzałów - 10 najlepszych liczonych) oraz drużynowej w strzelaniu z karabinka sportowego do kółek biathlonowych.

Miło jest nam poinformować, że w konkurencjach indywidualnych niezwyciężoną została Malwina Rauba - Pietruczuk, pracownik Urzędu Miasta Siedlce, wydział - Gabinet Prezydenta. W konkurencji drużynowej najlepszy trzyosobowy skład to: Szczęsnowicz Krzysztof, Rogala Rafał, Mścichowski Piotr z 53 batalionu piechoty.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

« Powrót

Galeria