Aktualności

10-06-2019

III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych

III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych

Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku - SOKIAL przy wsparciu Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Siedlce w ramach zleconego zadania publicznego przez Prezydenta Miasta Siedlce zorganizowało III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych, który odbył się 06 czerwca 2019 roku w godzinach 12:00 - 17:00 na placu Sikorskiego w Siedlcach.

Pracownicy i wolontariusze organizacji pozarządowych z Siedlec i okolic, którzy w codziennej pracy angażują się w sprawy mieszkańców, poświęcają swój czas, dzielą umiejętnościami, mogli się zaprezentować, pokazać swoje osiągnięcia i możliwości. Jest to ważny element budowania społeczeństwa obywatelskiego oraz promocji sektora pozarządowego. W programie imprezy przewidziano stoiska promocyjne stowarzyszeń, występy artystyczne na scenie, konkursy i warsztaty, zabawy na dmuchańcach, animacje dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

Wręczono również podziękowania przedstawicielom stowarzyszeń, organizacji oraz zaprzyjaźnionym firmom i instytucjom.

Celem imprezy była promocja i prezentacja dorobku organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Siedlce, integracja organizacji pozarządowych, pobudzenie aktywności  społecznej dzieci i młodzieży szkolnejoraz innych mieszkańców Miasta Siedlce i regionu.

Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Siedlce.

« Powrót

Galeria