Aktualności

16-04-2019

Spotkanie wielkanocne 2019

Spotkanie wielkanocne 2019

Okres Świąt Wielkanocnych to nie tylko czas budzącej się do świata przyrody, lecz również czas głębokich przeżyć religijnych, okazja do zadumy, refleksji i rodzinnych spotkań. Spotkania wielkanocne wpisały się w kalendarz Urzędu Miasta Siedlce i stały się już tradycją siedleckiego magistratu. Dziś odbyło się jedno z nich.

Na spotkanie wielkanocne, oprócz pracowników Urzędu, z Prezydentem Miasta Siedlce Andrzejem Sitnikiem w roli gospodarza, przybyli licznie zaproszeni goście. Nie zabrakło władz kościelnych na czele z Biskupem Siedleckim ks. drem Kazimierzem Gurdą, przedstawicieli siedleckich szkół wyższych, władz samorządowych, służby więziennej, policji, straży miejskiej, straży pożarnej oraz siedleckich placówek kultury, sportu oraz placówek edukacyjnych. Gościliśmy wójta Gminy Siedlce Henryka Brodowskiego. Obecni byli również radni miejscy oraz przewodniczący Rady Miasta Henryk Niedziółka. Swoją obecnością zaszczycił nas gen. dyw. dr Jarosław Gromadziński.

Gospodarzem spotkania był prezydent Andrzej Sitnik, który życzył wszystkim zgromadzonym oraz ich rodzinom i najbliższym wspaniałych Świąt Wielkanocnych, aby ten szczególny czas był dla wszystkich czasem nadziei, spokoju i wiary oraz wspaniałych spotkań. Ciepłe słowa na Wielkanoc popłynęły także od Biskupa Siedleckiego. Życzenia złożył również przewodniczący RM oraz wójt Gminy Siedlce.

Spotkanie przy wielkanocnym stole to nie tylko czas duchowego przeżywania Zmartwychwstania Pańskiego, ale także możliwość integracji służb mundurowych, władz kościelnych i samorządowych współpracujących na co dzień z Urzędem Miasta Siedlce.


 

 

« Powrót

Galeria