Aktualności

08-11-2018

Motoparada Niepodległości

Motoparada Niepodległości

W niedzielę 11 listopada o godz. 16.30, ulicami miasta ruszy Wielka  Parada Niepodległości zmotoryzowanych mieszkańców Siedlec. Uczestnicy uczczą 100-lecie odzyskania Niepodległości. Paradę zakończy piknik i koncert muzyczny.

Organizator MTZ Korba zaprasza wszystkich zmotoryzowanych do wzięcia udziału w Wielkiej MotoParadzie Niepodległości, a wszystkich mieszkańców miasta na Piknik Patriotyczny. Spotykamy się wszyscy 11 Listopada o godzinie 16:00 na Placu Sikorskiego.

Siedleckie Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej KORBA, Free Motor Bikes Siedlce, GRYF MC POLAND, NATURA-lnie 4x4 zapraszają zmotoryzowanych do udziału w paradzie: nieważne czy posiadasz "wypasioną furę", stary zabytkowy pojazd, piękny motocykl, czy starego "komarka". Można nawet przyjechać zabytkowym rowerem - wszystkie marki i wszystkie typy pojazdów zaproszone są do udziału w Paradzie.

Organizatorzy chcą w ten sposób pokazać wszystkim siłę i wielkość "zmotoryzowanych". - Pokażmy wszystkim, że możemy się zintegrować. Że potrafimy coś zdziałać. Że trzeba się z nami liczyć. Że stanowimy zgraną i wielką społeczność - zachęcają do udziału w wydarzeniu na swoim profilu społecznościowym.

Po przejechaniu ulicami Siedlec w Paradzie, będzie można bawić się na Placu Sikorskiego na Wirtualnym Koncercie Rocka Patriotycznego. Uczestnicy nie będą też głodni - na placu stacjonować będzie "Korbowa" kuchnia polowa ze swoją słynną grochòwką.

 

opr. JiC na podst. źr.

« Powrót