Aktualności

12-06-2018

"Czwórka" zaprasza na festyn i bieg

"Czwórka" zaprasza na festyn i bieg

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 zaprasza wszystkich zainteresowanych 17 czerwca do wzięcia udziału w „Biegu na czwórkę z Czwórką”, a tuż potem na "Festyn rodzinny - Czwórka z plusem" na terenie szkoły.

 

Bieg główny OPEN kobiet i mężczyzn na dystansie 4 km. ulicami: 10 Lutego, Cmentarną, Piaskową, Przerwy-Tetmajera, zacznie się o godz. 10.00.

Później pozostałe kat. wiekowe: dziewcząt szkół podstawowych kl. I-III (400 m.), chłopców szkół podst. kl. I-III (400 m.), biegi: dziewcząt i chłopców szkół podst. kl. IV-VI (po 600 m.), biegi: dziewcząt i chłopców szkół podst. kl. VII i gimnazjów (po 800 m.) oraz marsz open nordic walking na dystansie 2 km.

Rejestracja do biegów odbywa się do 14 czerwca pod adresem: biegnaczworke@open.pl lub osobiście w sekretariacie szkoły. Regulamin biegów pod adresem: www.czworka.siedlce.pl.

"Festyn rodzinny - Czwórka z plusem" na terenie szkoły odbędzie się tuż po przeprowadzeniu biegów - o godz. 11.00. Atrakcjami mają być: kiermasz prac plastycznych uczniów, występ magika, pokazy rycerskie, malowanie twarzy, zbiórka charytatywna i wiele innych. Trwający do 14.00 festyn muzycznie uzupełni zespół "Passat".

W związku z powyższym dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach informuje mieszkańców Siedlec, że 17 czerwca 2018 roku w godz. 8.00 - 11.00 zamknięte i wyłączone z ruchu drogowego będą następujące ulice: 10 Lutego, Cmentarna, Piaskowa, Przerwy-Tetmajera, Spokojna1. Jednocześnie zwraca się z prośbą do kierowców o nie parkowanie samochodów w noc z 16 na 17 czerwca 2018 roku i w dniu biegu na wyżej wymienionych ulicach. Trasa biegów zabezpieczona będzie przez funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej, Agencję Ochrony „Cerber”, sędziów LA.

opr. JiC

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/ 

« Powrót