Aktualności

08-04-2018

Od 9 kwietnia przejazd pod wiaduktami otwarty

Od 9 kwietnia przejazd pod wiaduktami otwarty

Od godziny siódmej 9 kwietnia, ruch pod wiaduktami garwolińskimi (drogowym i kolejowym) został wznowiony. Było to możliwe dzięki weekendowej pracy firmy Strabag. Zamieszczamy krótki fotoreportaż po otwarciu przejazdu.


W sobotę, 7 kwietnia pod wiaduktami i na fragmencie ul. Partyzantów, na przygotowanej wcześniej nowej podbudowie, zalano warstwę wiążącą nawierzchni. W niedzielę prace kontynuowano i wykonana została tzw. warstwa ścieralna.

Oczywiście to nie koniec prac pod wiaduktami: drogowym i kolejowym. Pozostaje jeszcze sporo prac przy ostatecznym profilowaniu skarp oraz dokończenie innych ważnych elementów infrastruktury drogowej.


Przejazd pod wiaduktami już gotowy

W poniedziałek, 9 kwietnia nastąpi w tej części Siedlec kolejna znacząca zmiana organizacji ruchu. Otwarty zostanie przejazd ulicą Partyzantów pod wiaduktami, zamknięty zostanie natomiast ruch w ulicy Składowej.

Na wysokości wyjazdu z budowanego tunelu im. rotmistrza Pileckiego w ul. Składową, rozpocznie się budowa ronda. Prace mają potrwać około dwóch miesięcy, ale wykonawca inwestycji, firma Warbud, obiecał maksymalne skoncentrowanie robót na tym zadaniu.

 

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/
 

« Powrót

Galeria