Aktualności

02-02-2018

Dobry start w Siedlcach

Dobry start w Siedlcach

Spotkanie informacyjno-warsztatowo- networkingowe ”Dobry start dla innowacyjnych firm z Siedlec i okolic” trwa zazwyczaj od 2. do 3. godzin. Organizatorzy prezentują możliwości usług i dotacji dla firm oraz prowadzą bezpośrednie rozmowy z przedsiębiorcami o ich konkretnych potrzebach rozwojowych. Zapraszamy start-upy 9 lutego do hotelu "Arche".

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu unijnego „Centrum Innowacji FIRE dla wczesnej fazy rozwoju przedsiębiorstw”.

Organizatorzy rozmawiają o konkretnych możliwościach jakie daje projekt, o ciekawszych konkursach dotacyjnych w tym roku oraz o tym, co dziać się będzie na rynku funduszy i co z tego wynika dla start-up`ów? Przestrzeń na networking i konsultacje gwarantowana. Inicjatywa ma na celu wspieranie młodych mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez dostarczenie bezpłatnych usług doradczych w ich konkretnych potrzebach rozwojowych.

Spotkania organizowane są we współpracy z lokalnymi samorządami, organizacjami, grupami przedsiębiorców, organizacjami studenckimi.

Organizator, Fundacja Centrum Innowacji FIRE jest akredytowanym Ośrodkiem Innowacji, świadczącym proinnowacyjne usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw od ponad 20 lat. Statutowym zadaniem Fundacji jest działanie na rzecz wspierania przedsiębiorczości, wzrostu innowacyjności i konkurencyjności polskiej gospodarki, pomoc w tworzeniu i rozwoju firm działających w obszarze nowych technologii.

Projekt „Centrum Innowacji FIRE dla wczesnej fazy rozwoju przedsiębiorstw” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji o projekcie: tutaj.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu (wystarczy podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy/instytucji) przyjmowane będą w nadchodzącym czasie pod adresem e-mailowym jak i na FB organizatora.

Program wydarzenia:

11.00 – 11.10 Powitanie uczestników, wprowadzenie - Mikołaj Różycki, Prezes Zarządu Fundacji Centrum Innowacji FIRE,

11.10 – 11.30 Założenia projektu: zasady, zakres wsparcia, korzyści, przykłady- Mikołaj Różycki

11.30-12.00 Możliwości dotacyjne dla młodych firm w 2018 roku –Dorota Bienias, Menadżer ds. rozwoju, Krzysztof Leśniewski, Analityk ds. Rozwoju z Fundacji Centrum Innowacji FIRE

12.00 – 12.20 Przerwa kawowa, networking

12.20 – 12.40 Zarządzanie startupem– Dr Monika Jasińska, adiunkt, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

12.40 –14.00 Rozmowy, konsultacje, networking

Zgłoszenia: wystarczy podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy/instytucji i przesłać do 8 lutego 2018 na e-mail: kontakt@innowacje.org.pl. Telefon: 22 658 22 00

Termin: 9 lutego 2018 roku, (piątek); miejsce: Siedlce, Hotel Arche, ul. Brzeska 134.

 

opr. źr.

Znajdź nas na Facebooku:  www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/

« Powrót