Aktualności

15-12-2017

Zaplanuj dziecku ferie zimowe

Zaplanuj dziecku ferie zimowe

Ferie w mieście nie muszą być nudne, a zagwarantuje to Agencja Rozwoju Miasta Siedlce. Jedyny organizowany przez Agencję turnus zacznie się 15 stycznia.

ARMS zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat, do spędzenia ferii zimowych w Siedlcach i skorzystania w tym czasie ze swojej oferty. Agencja organizuje jeden turnus: od poniedziałku 15 stycznia do piątku 19 stycznia.

Na dobry początek każdego dnia instruktorzy z funkcjonującej w ramach ARMS szkółki pływania Idolek, poprowadzą zajęcia na basenie w Parku Wodnym. W programie dużo zajęć sportowych: aikido, siatkówka, lekkoatletyka. Ponadto w propozycji zawarte są gry planszowe, zajęcia artystyczne w Tężni Solankowej, projekcje filmowe, turniej bowlingowy. Na zakończenie dla uczestników szykowana jest super niespodzianka.

Zbiórka codziennie o 7:45 w Parku Wodnym (ul. Jana Pawła II 8), odbiór dzieci o godz. 15:30 z Ośrodka Sportu (ul. Prusa 6).

Ilość miejsc ograniczona, trzeba się więc śpieszyć z zapisami!

Koszt to 450 zł za cały turnus. Cena zawiera:
- opiekę wychowawców i instruktorów z uprawnieniami i doświadczeniem w pracy z dziećmi,
- bilety wstępu do obiektów sportowych ARMS, kina,
- codzienne zajęcia sportowe, artystyczne
- wyżywienie – codziennie II śniadanie i dwudaniowy obiad,
- ubezpieczenie OC,
- dyplom uczestnika ferii,
- prezent-niespodziankę.

Zapisy prowadzone są w sekretariacie Ośrodka Sportu, ul. Prusa 6 w godzinach 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku, tel. 25 644 14 41.

źr.

Znajdź nas na Facebooku:  www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/


 

« Powrót