Aktualności

07-12-2017

Smocze łodzie powracają

Smocze łodzie powracają

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce 5 stycznia świętować będzie 4. urodziny Parku Wodnego Siedlce. Z tej okazji po raz drugi zorganizowane zostaną Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem Siedlce na fali”.

 

Zawody Smoczych Łodzi są rywalizacją o załóg o charakterze sportowo-rekreacyjnym, do której namawiamy mieszkańców Siedlec, pracowników firm, zakładów pracy i szkół. To dobra metoda na integrację i bezpieczne współzawodnictwo.

Poprzednia edycja zawodów była sukcesem, bowiem zgłosiło się ponad 160 uczestników. Zapełnili oni akwen wodny, trybuny i wynieśli mnóstwo niezapomnianych emocji. Wystarczy zgromadzić 6-osobowe drużyny, które siedząc naprzeciwko siebie w ponad 12-metrowej łodzi, wiosłują w przeciwną stronę. Wygrywa ta załoga, która przepchnie łódź na stronę przeciwnika. Najważniejsze jest równe tempo i dobra koordynacja zawodników.

Relacja - przypomnienie rywalizacji w poprzedniej edycji tutaj:
ARMS zapewnia, że do wygrania cenne nagrody: puchary oraz medale dla zwycięzców, 6 podwójnych zaproszeń na spektakle w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, zaproszenia na seanse do kina Helios Siedlce, voucher na kwotę 100 zł dla każdego zawodnika z osady do wykorzystania w Restauracji „Kochanówka”.

Aby wziąć udział w zawodach trzeba więc "zebrać załogę" i zaznajomić się z regulaminem imprezy, kosztami udziału - wszystkie szczegóły tutaj: Organizator - ARMS, czeka na zgłoszenia do końca 2017 roku.

 

opr. JiC na podst źr.

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/


 

« Powrót