Aktualności

15-11-2012

Włączamy lodowisko - wyłączamy nudę

Włączamy lodowisko - wyłączamy nudę

Od najbliższej soboty, 17 listopada rusza nowy sezon na siedleckim krytym lodowisku przy ul. Prusa 6. Ośrodek Sportu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza już od godz. 10.00 i zapowiada masę niespodzianek i atrakcji.

Lodowisko czynne będzie przez siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00, w soboty i niedziele od 10:00 do 20:00. Z usług ostrzenia łyżew można korzystać w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10:00-16:00.
Dla miłośników jazdy na łyżwach gospodarze lodowiska przygotowali karty abonamentowe, dzięki którym zabawa na lodowisku może być tańsza o ponad 20%. Także w tym sezonie na lodowisku w atrakcyjnych cenach bilety zakupią wszyscy uczestnicy programu 3+ Siedlecka Duża Rodzina.


Oczekujący na swoją kolej klienci oraz rodzice dzieci korzystających ze ślizgawki spędzą miło czas w poczekalni lodowiska, gdzie można będzie zagrać w bilard, piłkarzyki czy skorzystać z usług mini kawiarni. Nowoczesne wyposażenie obiektu z pewnością zagwarantuje przyjemne doznania z pobytu na siedleckim lodowisku.
Najmłodszym klientom Ośrodek Sportu proponuje jazdę w asyście specjalnych pingwinów, dzięki którym można poczuć się pewniej na tafli lodowiska! Zamontowane w szatni szafki zamykają się po wrzuceniu monety 2zł, dlatego przypominamy: warto mieć w portfelu dwuzłotówkę :)
 

« Powrót