• Blisko 2,5 tys. m2 miejskich dróg i ok. 350 m2 chodników poddano cząstkowym remontom do końca lipca b.r. To miejscowe naprawy ubytków i dewastacji. W kolejce na remont czeka ulica dojazdowa i parking przy pawilonie, tzw. "Chemii" na ul. Sokołowskiej i ul. Żaboklicka.

  • W nadchodzącą niedzielę, 28 sierpnia od godz. 9.00 do ok. 13.30 ze względu na organizację Biegu Siedleckiego Jacka, zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego cześć ulic w centrum, północnych i wschodnich rejonach Miasta.

  • Siedleckie Towarzystwo Samorządowe wspólnie z I LO im. B. Prusa zorganizowało pierwszy w naszym mieście "Siedlecki Plener Rzeźbiarski". Bierze w nim udział 8 rzeźbiarzy, a ich pracę i jej efekty można obserwować do soboty, 27 sierpnia na terenie boiska przy ul. Floriańskiej.

  • Katarzyna Piekart będzie bronić tytułu mistrzyni olimpijskiej w zaczynających się 7 września w Rio De Janeiro Igrzyskach Paraolimpijskich. 23 sierpnia z zawodniczką i jej trenerem, Winicjuszem Nowosielskim spotkał się Prezydent Miasta. 

  • Prezydent Miasta Wojciech Kudelski 23 sierpnia powierzył stanowiska dyrektorów szkół i placówek oświatowych nowo wybranym osobom. Swoje funkcje obejmą 1 września na 5 następnych lat.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Kalendarium

10-03-2011

Turniej Piłki Nożnej Kobiet

5.08.2011 r.
Stadion ul. Prusa 6

MKS „Pogoń” Siedlce

Źródło: rsk

« Powrót