• Zapraszamy wszystkich producentów, rzemieślników i mistrzów rękodzieła do oznakowania swoich wyrobów symbolem „wyprodukowano w Siedlcach”.

  • W niedzielę, 1 marca już po raz piąty obchodzono w Siedlcach Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podczas skromnych, ale wymownych uroczystości wspominano żołnierzy antykomunistycznego podziemia – żołnierzy wyklętych, którzy w czasach zniewolenia i beznadziei, walczyli o wolną Polskę, pisząc następnym pokoleniom swój testament.

  • W piątek 27 lutego po raz piąty w tej kadencji obradowali siedleccy radni. Program sesji obejmował ponad dwadzieścia uchwał min. o nowych planach zagospodarowania przestrzennego, zmianach w statucie Miasta Siedlce, a także przyjęciu sprawozdań z realizacji wieloletniego programu gospodarowania zasobem mieszkaniowym miasta.

  • Od 2 marca, przy ul. Brzeskiej 110 (baza PUK Serwis) działa Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOK.Można tui oddać gruz pochodzący z remontów mieszkań oraz odpady, które zbierane były do tej pory w punktach mobilnych.

  • W Siedlcach od nowego roku szkolnego rozpocznie działalność Akademia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W projekcie weźmie udział 5 szkół: Publiczne Gimnazjum nr 1 oraz Szkoły Podstawowe nr 7, 11 i 12, a także Szkoła Podstawowa w Skórcu.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Kalendarium

10-03-2011

Turniej Piłki Nożnej Kobiet

5.08.2011 r.
Stadion ul. Prusa 6

MKS „Pogoń” Siedlce

Źródło: rsk

« Powrót