• W środę 27 maja obchodzono w Siedlcach 25 – lecie odrodzenia polskiego samorządu. Z tej okazji odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta, na którą przybyli samorządowcy i radni wszystkich siedmiu kadencji miejskiego samorządu.

  • W niedzielę, 31 maja z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, Telewizja Polska wyemituje spektakl "Kopciuszek" w wykonaniu najmłodszych tancerzy Caro Dance.

  • Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na „Noc z Satyrą” organizowaną w ramach pierwszej ogólnopolskiej „Nocy Bibliotek”.

  • Najlepszym prezentem, który możemy ofiarować najbliższej osobie jest wspólnie spędzony czas. Galeria Kultura, wychodząc na przeciw tej potrzebie organizuje niezwykłe warsztaty dedykowane matkom i ich dzieciom.


  • 20 Maja podczas Święta Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego, Biskup Radomski Henryk Tomasik został uhonorowany Doktoratem Honoris Causa siedleckiej uczelni. Podczas uroczystości odbyły się również promocje doktorskie i habilitacyjne, rozstrzygnięto również konkurs na najlepszego studenta i młodego pracownika naukowego.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Kalendarium

10-03-2011

Turniej Piłki Nożnej Kobiet

5.08.2011 r.
Stadion ul. Prusa 6

MKS „Pogoń” Siedlce

Źródło: rsk

« Powrót