• Prezydent Miasta Siedlce zawiadamia, że od dnia 1 września 2016 r. zmieni się miesięczna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jeżeli odpady nie są zbierane w sposób selektywny: z 12,00 zł. od osoby na 17,00 zł. od osoby.

  • Kurtynę wodną służącą ochłodzie zamontowano na Pl. Sikorskiego. Schładzający, delikatny natrysk daje wytchnienie przed nadciągającymi upałami. Uwaga, ostrzeżenie przed upałami. Jak pomóc w przypadku oparzeń i przegrzania organizmu?

  • Blisko 15 tysięcy dzieci i młodzieży z siedleckich szkół i przedszkoli zakończyło rok szkolny i rozpoczęło od dawna oczekiwane i upragnione wakacje. Prezydent Wojciech Kudelski i przewodniczący Rady Miasta Henryk Niedziółka wystosowali do dzieci, uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli okolicznościowy list, w którym dziękują za sukcesy i włożony trud w naukę, pracę pedagogiczną i wychowawczą. Życzenia dla młodzieży to życzenia słońca, uśmiechu i wrażeń, czasu na realizację pasji i zainteresowań.

  • 19 radnych, reprezentujących wszystkie kluby udzieliło absolutorium prezydentowi Siedlec Wojciechowi Kudelskiemu za wykonanie budżetu w 2015 roku.

  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce umożliwi od 1 lipca poruszanie się po naszym mieście dzięki wypożyczanym rowerom. Z 30 rowerów rozlokowanych w 4 miejscach będzie można korzystać przez 3 wakacyjne miesiące.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Kalendarium

10-03-2011

Turniej Piłki Nożnej Kobiet

5.08.2011 r.
Stadion ul. Prusa 6

MKS „Pogoń” Siedlce

Źródło: rsk

« Powrót