• „Wyobraźnia kontra komp” to propozycja teatralna skierowana do dzieci i młodzieży. Najnowszy autorski spektakl taneczny w reżyserii i choreografii Joanny Woszczyńskiej porusza ważny w tych czasach problem twórczego myślenia w konfrontacji z komputerowym światem.

  • W sobotę, 12 kwietnia prezydent Wojciech Kudelski, w imieniu samorządu Miasta Siedlce, odebrał z rąk biskupa Piotra Sawczuka, Kanonizacyjną Iskrę Miłosierdzia Bożego. Specjalny lampion, którego światło pochodzi z Łagiewnik, ma przypominać zbliżającą się kanonizację Jana Pawła II.

  • Najwyższą jakość usług medycznych świadczonych w siedleckim SP ZOZ, od 10 kwietnia potwierdza akredytacja Ministerstwa Zdrowia , którą placówka uzyskała w toku bardzo szczegółowej oceny zarządzania i świadczenia usług medycznych.

  • Policja, Straż Miejska i Nadleśnictwo Siedlce podpisały 9 kwietnia porozumienie o wspólnym działaniu na rzecz ochrony lasów przed ich dewastacją i zaśmiecaniem. Sygnatariusze zaapelowali również do mieszkańców, aby zawsze zgłaszali przypadki wandalizmu bądź nieodpowiedzialnych zachowań.

  • W dniach 12-24 marca w Tajlandii w miejscowości Pattaya odbyły się Mistrzostwa Świata Muay Thai federacji WMF. Polskę reprezentowały między innymi zawodniczki Siedleckiego Klubu Sportowego „Gladiator” Ewelina Jaromska – Dębińska, Judyta Niepogoda i Katarzyna Posiadała – wychowanki trenera Andrzeja Wasilewskiego.

 

Kalendarium wydarzeń

 

Miasta partnerskie

Kalendarium

10-03-2011

Turniej Piłki Nożnej Kobiet

5.08.2011 r.
Stadion ul. Prusa 6

MKS „Pogoń” Siedlce

Źródło: rsk

« Powrót