• Od 1 września siedleckie MPK uruchamia nową linię autobusową nr 20. Będzie ona kursowała od Dworca PKP do Parku Wodnego, a jej trasa przebiegać będzie ulicami Szkolną, Tetmajera. Spokojną, Piaskową, Nowym Światem i Żytnią, gdzie do tej pory nie było komunikacji autobusowej.

  • …. „Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek” - słowami narodowego wieszcza,  Cypriana Kamila Norwida rozpoczął swoje przemówienie z okazji Święta Wojska Polskiego Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski.

  • 16 sierpnia 2015, od godziny 14.00 -Zalew Siedlecki i jego okolice będą miejscem pasjonującej rywalizacji wśród ponad 200 triathlonistów, którzy wystartują w 6 Triathlonie Siedleckim organizowanym tradycyjnie przez stowarzyszenie Leniwce.pl oraz Samorząd Miasta Siedlce pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.

  • Stowarzyszenie leniwce.pl nie zwalnia tempa. Na stronie http://mobi.leniwce.pl/ a także turystyka.siedlce.pl na urządzenia mobilne pojawił się nowy quest, tym razem rowerowy, o długości około 25 km. (Wakacje 2015 Lipiec).

  • 17 sierpnia rozpocznie się remont wiaduktu warszawskiego. Prace potrwają co najmniej do końca października i w tym czasie ten odcinek ul Warszawskiej zostanie wyłączony z ruchu.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Kalendarium

10-03-2011

Turniej Piłki Nożnej Kobiet

5.08.2011 r.
Stadion ul. Prusa 6

MKS „Pogoń” Siedlce

Źródło: rsk

« Powrót