• Jeszcze do 29 września można głosować na polską rzekę roku konkursie ogłoszonym przez ekologów z Klubu Gaja. Po trzech tygodniach głosowania Muchawka jest na trzecim miejscu, spośród 11 rzek zakwalifikowanych do finału konkursu. Na naszą siedlecką i podsiedlecką rzekę można głosować na www.rzekaroku.pl.

  • Do końca września we wszystkich parafiach Diecezji Siedleckiej zostaną przeprowadzone zbiórki pieniędzy na kosztowne leczenie Aleksandry Wasiluk, żony i matki dwóch córek, której życie jest zagrożone. - Jeśli możesz, wesprzyj leczenie – apelują przyjaciele Oli.

  • Miód i inne pszczele wspaniałości, pochodzące z 15 pasiek, będzie można kupić w niedzielę, 21 września podczas dorocznych Siedleckich Targów Miodu. Początek targów o godz. 10.00 na terenach wokół amfiteatru przy ul. Wiszniewskiego.

  • W sobotę, 20 września już po raz 23. odbędzie się Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców. Tegoroczne spotkanie przebiegać będzie po hasłem: Jak unikać zagrożeń. Obrady Forum odbywać się będą w Sali Teatralnej CKiS przy ul. B-pa Świrskiego 31.

  • Podniosły przebieg miały siedleckie obchody 75. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę. Podczas uroczystości, 17 września, na Skwerze Wileńskim prezydent Siedlec Wojciech Kudelski po raz kolejny apelował do władz państwowych o wzmocnienie garnizonu siedleckiego, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa Polski wschodniej.

 

Kalendarium wydarzeń

 

Miasta partnerskie

Kalendarium

10-03-2011

Turniej Piłki Nożnej Kobiet

5.08.2011 r.
Stadion ul. Prusa 6

MKS „Pogoń” Siedlce

Źródło: rsk

« Powrót